En İyi Tarayıcı Tabanlı Oyunlar 2018


Tarayıcı Tabanlı Oyunlar 2018

Günümüzde bilgisayar oyunlarının popülaritesi her yeni günü artmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra özellikle tarayıcı tabanlı oyunlara olan rağbette de artış görülüyor. Bilgisayar tabanlı oyunlar kadar zengin seçenekleri bulunmasa da tarayıcı tabanlı oyunlar oyun severlerin en çok tercih ettiği oyunlar arasında yer alıyor.

İndirmeden Oyun Keyfini Yaşayın

Tarayıcı tabanlı oyunlar indirme işlemi gerektirmediği için oyun müdavimlerini kendine çekiyor. Tarayıcı tabanlı oyunlar 2018 listesinde Legend Online bulunuyor. Özellikle Facebook kullanıcılarının ciddi talep gösterdiği oyun dünya çapında 15 milyonluk bir oyuncu kitlesine sahip.

Bunlardan bir diğeri ise Vikings Village: Party Hard oyunudur. Bu oyun içerisinde oyuncu viking karakterlerinden biri haline gelerek hayatta kalmaya çalışıyor.

Blast Arena ise yine zaman geçirmek ve biraz keyif almak için sıkça tercih edilen tarayıcı tabanlı oyun listesinde yer alıyor. Oyuncu rakibe karşı duvarlar ve labirentler arasında yapılan mücadele ile güçlenen özelliklere de sahip oluyor. Oyunda rakip ile oyuncu arasında öncelikle duvarlar bulunuyorken oyunun belli bir aşamasından sonra duvarlar yıkılarak bire bir mücadele ortaya çıkıyor.

Heyecanı Yüksek Tarayıcı Tabanlı Oyunlar

Oasis Game tarafından geliştirilmiş olan First Blood içerisinde bol bol rekabet bulunduran oyunlar arasında yer alıyor. Oyun esnasında oyuncunun çokça yardım alabileceği haritalar bulunuyor. Mükemmel bir görselliğe sahip olan bu oyun ağır silah ya da bomba gibi patlayıcıların da oyuncu tarafından kullanılmasına izin verilen bir oyundur.

Town Of Salem isimli oyun ise özellikle gençler tarafından sıklıkla tercih edilen tarayıcı tabanlı bir oyundur. Oyun esnasında diğer oyun karakterlerine oyuncunun yalan söylemediğini kanıtlaması gerekiyor. Oldukça keyifli bir oyundur.

Uzay temasına sahip olan oyunları sevenlerin ise bu yıl en çok tercih ettiği oyunlar içerisinde Dark Orbit bulunuyor. Çıkış yaptığı yıllarda geniş bir oyuncu kitlesi bulunan oyun halen oyun müdavimlerinin ilgisini çeliyor.

Online Soccer Manager ise tarayıcı tabanlı olmanın dışında mobil uyumunun da olması nedeni ile oyuncu kitlesini her geçen gün arttırıyor. Bu oyun sayesinde oyuncu teknik direktör gibi davranarak oyun kuruyor ve takımının kazanması için gerekli brifleri veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir