En İyi Online Oyun Sıralaması 2018

En İyi Online Oyun Sıralaması 2018, 2017-2018

Dünya genelinde yaygın bir şekilde oynanan online yani çevrim içi oyunlar Türkiye’de de büyük bir oyuncu kitlesi oluşturmuş durumda bulunuyor. Türk firmaları tarafından geliştirilmiş olan online oyunlar popülaritesini kaybetmeye başlasa da oyun severler yabancı kaynaklı oyunlara olan ilgisini devam ettiriyor. Burada belirleyici faktör yabancı oyunların ücretsiz bir altyapı ile sağlanıyor olmasıdır.

Heyecanı Zirveye Taşıyan Oyunlar

Türk şirketleri tarafından geliştirilmiş

bir oyun olan Black Desert Online ücretli olsa da heyecanı nedeni ile oyun severler tarafından ilgi görüyor. Farklı dinamiklere sahip olan oyun hızlı bir dövüş sistemi ile oyuncuları içine çekiyor. Ayrıca oyuncu farklı oyuncular ile de gücünü birleştirerek diğerlerine göre bir adım daha önde ilerleyebiliyor. Özellikle Asya’da oldukça talep gören oyun sıralamasında da üst sıralarda kendine yer bulunuyor.

En iyi online oyun sıralaması 2018

listesinde bir başka oyun ise Black Desert Online oyunudur. Oyun Pearl Abyss tarafından geliştirilmiştir. Fantastik karakterlere sahip olan bu oyun dünya genelinde de büyük ilgi görüyor. Dünyanın en gerçekçi ve özgün karakterlerini oluşturma imkanı oyuncuya sunuluyor.

Oyun dünyasına oldukça güçlü bir biçimde giriş yapan Wildstar ise bir WoW yapımı oyundur. Oyun önceleri ücretli olarak piyasaya sürülmüştür. Fakat zaman içerisinde pek çok firmanın ücretsiz oyun politikasına uyum sağlamak durumunda kalmıştır. Oyunda seçilen karakterlerin farklı ve zengin fonksiyonlara sahip olması ve oyunun kurgusu oyun severlerin ilgisini çekti.

Sınırları Ortadan Kaldıran Oyunlar

Sınır tanımayan 2017-2018 oyunlarının başında ise Skyforge oyunu geliyor. Bu oyunun en heyecanlı ve hareketli anında yani rakip ile mücadele ederken oyuncu istediği zaman yeni bir karakter ile yola devam eder. Bu sayede oyun içerisinde pek çok karakteri ve özelliklerini kullanabilir. Pasif yeteneklerin her an aktif hale getirilebildiği bu sistem içerisinde güçlü grafik sistemi de bulunuyor.

Ücretsiz oyunlardan biri olan DC Universe Online kendini hayal kahramanı olarak hayal edenler için geliştirilmiş bir oyundur.

Bir strateji oyunu olan Travian ise son yılların belki de en çok oynanan ve oyuncuya sahip olan tasarımlarından biri. Deniz savaşı oyunlarında ise ilk sırada Wind of Luck bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir