BİM – IPHONE X Satıyor

BİM’den IPhone X çılgınlığı


Bilindiği üzere Bim Kuruluş üyelerinden Haluk Dortluoğlu son sürüm Iphone X lerin piyasaya oranla 1100 TL inidirim ile satılacağını açıkladıktan sonra tüm gözler BİM kuruluşunun üzerine çevrildi. BİM – IPHONE X Satıyor; Böylesi bir projeyi hayata Türkiye’nin her noktasında geçiremeyeceğini

üzülerek söyleyen Haluk, Iphone X hangi Bim mağazalarında satılacak duyurdu! 9 Mart tarihinde satışa çıkacak bu Iphone X ler 1100 TL indirim ile 4999 TL fiyatına satın alınabiliyor. Stokları 1500 adet sınırlı olan bu cihazlar için 8 mart gecesinden kuyruk oluşacak gibi. Gelin isterseniz bu telefonun değerini bu kadar yükselten özelliklerinden bahsedelim.

IPHONE X ÖZELLİKLERİ

IPHONE 10. Yıl dönümü şerefine çıkardığı Iphone X markalı telefonunda en göze çarpan özellik olarak çerçevesiz ekran olması ve ana ekran tuşunun tamamı ile kaldırılmış olması. TouchID devrini artık kapatan Iphone üreticileri artık FaceID ile kilit açma devrini başlatmayı düşünüyorlar. Tabi ki bu büyük kararın arkasında büyük çalışmalar geliyor ve kullanıcının üzerinde gözlük ve şapka olsa dahil yüz tanımasını gerçekleştirebiliyor. Iphone x’in OLED ile gelmesi şarj sorunun ortadan kaldırıyor ve %30 da kapanan Iphone’lara elveda deniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir